Zobacz profil

Futbolmag #100 ⚽️ - Złota Piłka dla Leo Messiego!

Revue
 
Cześć!👋 Ależ idealnie się zbiegło 100. wydanie Futbolmaga z przyznaniem Złotej Piłki. Wyniki jak co r
 

Futbolmag

3 grudzień · Wydanie #100 · Zobacz online
Darmowy newsletter piłkarski. Zacznij dzień od najciekawszych treści ze świata futbolu. W Twojej skrzynce codziennie o 7:00 (pon-pt) idealna porcja informacji do porannej kawy ☕

Cześć!👋
Ależ idealnie się zbiegło 100. wydanie Futbolmaga z przyznaniem Złotej Piłki. Wyniki jak co roku wywołały wielkie kontrowersje i dyskusję wśród fanów futbolowej otoczki. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że bardziej to przypomina konkurs piękności, niż rzetelnie rozdawaną nagrodę.
Jednak czas przejść do jubileuszowej części naszego newslettera.
Miłej lektury! 📚

Info w pigułce 💊
Leo Messi wygrał Złotą Piłkę po raz szósty Leo Messi wygrał Złotą Piłkę po raz szósty
Arvydas Novikovas przejdzie zabieg ablacji serca
Fabio Grosso zwolniony z Brescii
Do kawy ☕️
PREZESI WE WŁOSKIEJ PIŁCE [22 min]
Jan Rusinek w swoim materiale na łamach Calcio Merito przedstawia najbardziej barwne postacie we włoskim futbolu. Prezesów! Oni mają głowy pełne szalonych i wręcz momentami dziwacznych pomysłów.
HISTORIA PEWNEGO AGENTA PIŁKARSKIEGO [9 min]
Mateusz Mikulak na kanale Footgol TV przedstawia historię agenta, który jako jeden z pierwszych poznał się na talencie Leo Messiego. Co prawda obecnie agent jest nieco zapomniany i pomijany, jednak jest to postać z której życiorysem warto się zapoznać.
Tweet dnia 🐦
Legia Warszawa
W grudniowy wieczór lepiej nie siedź sam w domu 😉

▶️ https://t.co/HlxxXZWwM9

Zabierz rodzinę, znajomych i przyjdźcie razem na ostatni w tym roku mecz na stadionie Legii, z Wisłą Płock. Bilety już w sprzedaży! 🏟 🎅 #LEGWPŁ https://t.co/DKflhspFKh
9:02 AM - 2 Dec 2019
Dział marketingowy Legii bardzo skutecznie zachęcił do przyjścia na stadion na mecz z Wisłą Płock. Nie siedź sam w domu. Chyba każdy wie z jakiego filmu się wzięła ta sentencja. 😉 Trzeba przyznać, że Gwilia i Luis Rocha świetnie oddali bohaterów “Kevina sam w domu”. Akcja marketingowa przyniosła efekty. Tweet obiegł cały internet i rano w mediach dużo się mówiło o wpisie stołecznych.
Z przymrużeniem oka 😜
Maciejo Szczęsny
Robert Lewandowski nie krył cierpkich słów w pierwszym wywiadzie po gali France Football. #BallonDor2019 https://t.co/T23zF9D8Y9
10:07 PM - 2 Dec 2019
Jeden z użytkowników twittera postanowił podstawić głos ze słynnego wywiadu pod filmik Roberta Lewandowskiego z gali Złotej Piłki. Chyba nic więcej do tego kilkusekundowego filmiku nie trzeba dodawać.
Ostatni gwizdek 🔚
Tym sposobem dotarliśmy do końca 100. wydania. 🗞
Jeśli spodobało Ci się dzisiejsze wydanie, zostaw pozytywną ocenę i nie zapomnij polecić Futbolmaga swoim znajomym. 👥 Dziękujemy także za wsparcie i regularne czytanie naszego newslettera. Bez ciebie na pewno byśmy nie stawiali kolejnych kroków naprzód.
Do zobaczenia już jutro o godzinie 7!
KIEDY NIKT NIE WIERZYŁ W MESSIEGO, ON WIDZIAŁ W NIM GENIUSZA - HISTORIA NAJLEPSZEGO AGENTA W FUTBOLU
Czy podobało Ci się to wydanie newslettera?
Jeśli nie chcesz otrzymywać tych maili, możesz się wypisać tutaj.
Jeśli ktoś przesłał Ci dalej tego maila i spodobał Ci się, możesz zasubskrybować ten newsletter tutaj
Starannie sporządzone przez Futbolmag przy użyciu Revue.