Zobacz profil

Futbolmag #116 ⚽️ - Świąteczne wydanie Futbolmaga

Revue
 
Cześć! Witamy w świąteczny poranek i zapraszamy na nietypowe, świątecznie wydanie naszego newslettera
 

Futbolmag

25 grudzień · Wydanie #116 · Zobacz online
Darmowy newsletter piłkarski. Zacznij dzień od najciekawszych treści ze świata futbolu. W Twojej skrzynce codziennie o 7:00 (pon-pt) idealna porcja informacji do porannej kawy ☕

Cześć!
Witamy w świąteczny poranek i zapraszamy na nietypowe, świątecznie wydanie naszego newslettera. Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu.
Nie przedłużając, zapraszamy do lektury.

Życzenia w pigułce 💊
Piłkarze, trenerzy i kibice wszystkich drużyn udali się na zasłużony, świąteczny odpoczynek, aby spędzić ten czas wraz ze swoimi rodzinami, w wielu przypadkach mieszkającymi setki, czy też tysiące kilometrów dalej. My też postanowiliśmy świętować z naszymi rodzinami, dlatego dziś prezentujemy Futbomaga w nieco innym wydaniu.
Pragniemy złożyć wszystkim - piłkarzom, trenerom, ludziom sportu oraz przede wszystkim Tobie - najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Życzymy, aby Twoja miłość do piłki trwała jak najdłużej, abyś pogłębiał wiedzę na temat swojej pasji każdego dnia. W końcu życzymy zdrowia, które dla nas wszystkich jest tak bardzo ważne. Chcemy, aby święta mijały Ci zawsze w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Niech uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy.
Spokojnych, ciepłych, pełnych radości świąt życzy cała ekipa Futbolmaga.
Szybki quiz 🧠
Pozostając w klimatach świątecznych - czy wiesz, które europejskie ligi rozgrywają swoje mecze w trakcie świąt Bożego Narodzenia?
Pod uwagę bierzemy dni od 24 do 26 grudnia.
Do kawy ☕️
Największe odkrycie sezonu Realu Madryt [23 min] Największe odkrycie sezonu Realu Madryt [23 min]
Tweet dnia 🐦
Tak święta spędza Lionel Messi wraz z rodziną.
Ostatni gwizdek 🔚
To już na tyle w dzisiejszym wydaniu. Zobaczymy się dopiero po świętach - 27 grudnia. Przypominamy, że już jutro “Boxing Day”, czyli tradycyjnie dzień, w którym angielska Premier League rozgrywa całą kolejkę w przeciągu kilku(nastu) godzin.
Do zobaczenia!
Rozwiązanie quizu:
W dzień Wigilii oraz w pierwszy dzień świąt gra jedynie liga izraelska (spośród lig europejskich). Ciekawie robi się w drugi dzień świąt. W tym roku grają: ligi angielskie (Od Premier League, aż do lig półprofesjonalnych oraz amatorskich), włoska Serie B oraz ekstraklasy - szkocka, walijska, a także belgijska.
Czy podobało Ci się to wydanie newslettera?
Jeśli nie chcesz otrzymywać tych maili, możesz się wypisać tutaj.
Jeśli ktoś przesłał Ci dalej tego maila i spodobał Ci się, możesz zasubskrybować ten newsletter tutaj
Starannie sporządzone przez Futbolmag przy użyciu Revue.