Zobacz profil

Futbolmag #117 ⚽ - Liverpool pewnie zmierza po tytuł

Revue

Cześć!👋 Witamy po przerwie świątecznej. Wczoraj działo się dosyć sporo za sprawą ligi angielskiej i s

Futbolmag

27 grudzień · Wydanie #117 · Zobacz online
Darmowy newsletter piłkarski. Zacznij dzień od najciekawszych treści ze świata futbolu. W Twojej skrzynce codziennie o 7:00 (pon-pt) idealna porcja informacji do porannej kawy ☕

Cześć!👋
Witamy po przerwie świątecznej. Wczoraj działo się dosyć sporo za sprawą ligi angielskiej i spotkań rozgrywanych w ramach Boxing Day, dlatego porozmawiamy głównie o tym.
Zapraszamy do lektury. 👓

Info w pigułce 💊
Liverpool FC jest już niemal pewny tytułu Liverpool FC jest już niemal pewny tytułu
Zostań Ibrahimović trafi do Milanu
Porządki w kadrze Lechii Gdańsk
Do kawy ☕️
Reportaż WeszłoTV - Daniel Ściślak, gracz Górnika Zabrze [8 min]
Tweet dnia 🐦
Trent Alexander-Arnold został słusznie wybrany zawodnikiem wczorajszego meczu na szczycie. Anglik strzelił bramkę oraz zaliczył dwie asysty, a eksperci na całym świecie są zgodni co do tego, że wyznacza on nowe trendy wśród bocznych obrońców.
Liverpool FC
Sensational performance 🔥

Two exceptional assists and one stunning goal.

12:11 AM - 27 Dec 2019
Typ dnia 📝
Manchester City 2:0 Wolverhampton
Podopieczni Pepa Guardioli zagrają mecz, dzięki któremu mogą znaleźć się na drugim miejscu w tabeli. Wolverhampton to godny przeciwnik, co drużyna ta udowodniła chociażby w poprzednim sezonie. Przewidujemy jednak wynik pozytywny dla “The Citizens” oraz trzecią ligową wygraną z rzędu.